Poznaj naszą firmę

Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna założona w 1991 roku, to wiodąca na krakowskim rynku rodzinna firma budowlana oraz deweloperska, której działalność skupia się na realizowaniu zabudowy wielorodzinnej na terenie Krakowa oraz jego najbliższej okolicy. Zakres działalności Spółki obejmuje również zarządzanie i administrowanie nieruchomościami oraz kompleksową realizację robót budowlanych.

O nas

Nasza Spółka zorganizowana jest według wypracowanych i sprawdzonych przez 32 lata istnienia standardów, które sprawiają, że szeroko pojmowany proces inwestycyjny oraz jego finalny produkt w postaci mieszkań stoi na najwyższym poziomie, czego najlepszym dowodem jest zadowolenie ponad 17 tysięcy mieszkańców w ponad 6.000 mieszkaniach i domach oddanych dotąd do użytkowania.

Możemy pochwalić się realizacją obiektów budowlanych o łącznej powierzchni użytkowej ponad 400.000 m2 , czym wyraźnie wpłynęliśmy na obecny krajobraz Królewskiego Miasta Krakowa i jego okolic.

Nasza misja

Nasza misja, to dbanie o najwyższy standard realizowanych przez nas inwestycji, zarówno od strony technicznej jak i formalno-prawnej. Staramy się tworzyć jak najlepsze przestrzenie mieszkalne. Dzięki temu nasi klienci z chęcią wracają do swoich mieszkań i osiedli by spędzić w nich swój cenny czas.

Nasze cele, wyróżniające firmę Dom-Bud to między innymi:
 

  • Terminowe realizowanie inwestycji
  • Stała, doświadczona i oddana załoga, począwszy od podstawowych pracowników budowlanych, poprzez fachowych brygadzistów, inżynierów budowlanych a na inspektorach nadzoru i kadrze zarządzającej kończąc
  • Współpraca z najlepszymi biurami architektonicznymi
  • Własny dział sprzedaży i obsługi klienta
  • Sprawna administracja w zarządzaniu obiektami mieszkalnymi

Potwierdzeniem trafnie obranych i rzetelnie realizowanych celów są liczne nagrody i wyróżnienia otrzymane w wyniku ogólnopolskich jak i lokalnych konkursów.

Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań (www.sbdim.pl), którego powołaniem jest działalność na rzecz utrzymania najwyższych standardów wykonywanych robót i rzetelność wobec klientów.

DOM-BUD w liczbach

32

lat na rynku

88

zrealizowanych
inwestycji własnych

6275

wybudowanych
mieszkań

17500

zadowolonych
mieszkańców

Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Napisz Dojazd