Nasze nagrody

Sprawdź jakie otrzymaliśmy nagrody.

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii za realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym w Krakowie, OsiedlePiastów 73

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku

2022

Wyróżnienie w konkursie o tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku 2022 organizowanym przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Wyróżnienie - Krakowski Deweloper Roku

2022

Nagroda III stopnia w konkursie Budowa Roku organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii za realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym w Krakowie, Osiedle Kolorowe 25a

Nagroda III stopnia w konkursie Budowa Roku

2021

Krakowski Deweloper Roku 2020

Nagroda Złoty Sokół dla Krakowskiego Dewelopera Roku 2020 w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Krakowski Deweloper Roku

2020

III miejsce w konkursie organizowanym w 2020r „Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom” dla inwestycji  przy ul. Ułanów 64 D w Krakowie.

Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom

2020

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii za realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażami podziemnymi przy ul. Ułanów 64D w Krakowie.

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku

2020

Budowa Roku 2019

Nagroda główna w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Rozwoju oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego za realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Krakowie przy ul. Głowackiego 30.

Budowa Roku

2019

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju za realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażami podziemnymi przy ul. Reduta 44 i 46 w Krakowie.

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku

2018

Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom

II miejsce w konkursie organizowanym w 2018 „Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom” dla inwestycji „Zaczarowany Młyn” przy ul. Jana Kaczary w Krakowie.

Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom

2018

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku 2017

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju za realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażami podziemnymi przy ul Franciszka Bohomolca 7 w Krakowie.

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku

2017

Budowa Roku 2016

Nagroda główna w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego za realizację trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi w Krakowie przy ul. Jana Kaczary 5, 5a, 5b.

Budowa Roku

2016

Nominacja do III edycji plebiscytu „Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom” dla osiedla „Zaczarowany Młyn” w Krakowie.

Nominacja do III edycji plebiscytu „Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom”

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku 2015 organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego za realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażami podziemnymi „Bohomolca III etap” w Krakowie, Osiedle Oświecenia 58.

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku

2015

Budowa Roku 2014

Nagroda główna w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, pod patronatem Ministra Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego dla budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Fr Bohomolca 1,3,5,11 w Krakowie.

Budowa Roku

2014

Zasłużonym dla Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa

Zasłużonym dla Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku 2011 organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego dla budynku mieszkalnego z garażami podziemnymi na ul. Jana Kaczary 9 w Krakowie.

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku

2011

Nagroda III stopnia w konkursie Budowa Roku 2011 organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego za realizację dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami i usługami na parterze przy al. 29 Listopada 191 i 193 w Krakowie.

Nagroda III stopnia w konkursie Budowa Roku

2011

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku 2010 organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, pod patronatem Ministra Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego dla budynku mieszkalnego z garażami wielopoziomowymi na os. Bohaterów Września 68 w Krakowie.

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku

2010

Dyplom za zajęcie III miejsca w rankingu “Diamenty Forbesa 2010” w województwie małopolskim prowadzonego przez miesięcznik “Forbes”.

Diamenty Forbesa

2010

Nagroda główna w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, pod patronatem Ministra Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego dla Domu Hetmańskiego przy ul. Chodkiewicza 8 w Krakowie.

Budowa Roku

2009

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku 2009 organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, pod patronatem Ministra Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego dla budynków wielorodzinnych z garażami i tarasami rekreacyjnymi na os. Oświecenia 56 i 57.

Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku

2009

Nagroda III stopnia przyznana w konkursie “Budowa Roku 2008” organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa pod patronatem Ministra Infrastruktury dla budynków mieszkalnych w Krakowie przy ul. Karłowicza 8, 12, 14 i 16

Nagroda III stopnia przyznana w konkursie Budowa Roku

2008

Wyróżnienie w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku i nagroda Złotego Sokoła 2008 przyznane przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań

Wyróżnienie w konkursie o tytuł KRAKOWSKIEGO MIESZKANIOWEGO DEWELOPERA ROKU i nagroda ZŁOTEGO SOKOŁA

2008

2005 – nagroda II stopnia “BUDOWA ROKU 2005” w ogólnopolskim Konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa za realizację zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Krakowie przy ul. Radzikowskiego 65 do 69

Nagroda II stopnia BUDOWA ROKU

2005

2002 – “MISTER KRAKOWA” w kategorii nagroda publiczności i “WICEMISTER KRAKOWA” w kategorii jurorów dla budynku przy ul. Radzikowskiego 65 w Krakowie

MISTER KRAKOWA w kategorii nagroda publiczności i WICEMISTER KRAKOWA

2002

2001 – wyróżnienie w konkursie “MISTER KRAKOWA” dla budynku przy ul. Skawińskiej 27 w Krakowie

Wyróżnienie w konkursie MISTER KRAKOWA

2001

Napisz
Dojazd