Pracownicy firmy developerskiej - DOM-BUD.

Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna założona w 1991 roku to wiodące, na Krakowskim rynku, przedsiębiorstwo budowlane oraz firma deweloperska, której działalność skupia się na realizowaniu zabudowy wielorodzinnej na terenie Krakowa oraz jednorodzinnej w jego najbliższej okolicy. Zakres działalności Spółki obejmuje również zarządzanie i administrowanie nieruchomościami oraz kompleksową realizację robót budowlanych na zlecenie prywatnych inwestorów oraz spółdzielni mieszkaniowych. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska i zarządzająca oraz wieloletnie doświadczenie, pozwala nam na prowadzenie specjalistycznych prac remontowo-budowlanych również w obiektach zabytkowych.

Spółka zorganizowana jest wg. wypracowanych i sprawdzonych, przez 29 lat jej istnienia, standardów, które sprawiają, że szeroko pojmowany proces inwestycyjny oraz jego finalny produkt w postaci mieszkań stoi na najwyższym poziomie, czego najlepszym dowodem jest zadowolenie ponad 13,5 tysiąca mieszkańców w blisko 5000 mieszkaniach i domach oddanych dotąd do użytkowania.

Możemy pochwalić się realizacją obiektów budowlanych o łącznej powierzchni użytkowej ponad 290.000 m2 czym wyraźnie wpłynęliśmy na obecny krajobraz Królewskiego Miasta Krakowa i jego okolic.

Dom-Bud M.Szaflarski Sp. J. jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań (www.sbdim.pl), którego misją jest dbanie o najwyższy standard realizowanych przez nas inwestycji zarówno od strony technicznej jak i formalno-prawnej.

Pozytywnie wyróżniające Spółkę, na tle innych przedsiębiorstw budowlanych, cechy firmy Dom-Bud to między innymi:

1. Terminowe realizowanie inwestycji,

2. Stała, doświadczona i oddana załoga, począwszy od szeregowych pracowników budowlanych, poprzez fachowych brygadzistów, inżynierów budowlanych na inspektorach nadzoru i kadrze zarządzającej kończąc.

3. Współpraca z najlepszymi biurami architektonicznymi

4. Własny dział sprzedaży i obsługi klienta

Spółka prowadzi obecnie inwestycje wielorodzinne głównie w Północnych dzielnicach Krakowa, są to min. zespoły mieszkaniowe przy ul. Reduta, al. 29 Listopada/Ks. Meiera, ul.  Meiera oraz w centrum przy ul Głowackiego jak i Ułanów. W przygotowaniu są kolejne inwestycje w Nowej Hucie, Prądniku Białym i  Czerwonym, Bronowicach, na os. Olsza oraz w  ścisłym centrum Krakowa.

Potwierdzeniem trafnie obranych i rzetelnie realizowanych celów są liczne nagrody i wyróżnienia otrzymane w wyniku ogólnopolskich jak i lokalnych konkursach, z których na szczególną uwagę zasługują:

  • Tytuł „Krakowski Deweloper Roku 2020” nagroda Złoty Sokół w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań
  • Tytuł „Budowa Roku” za realizację budynku mieszkalnego przy ul. B. Głowackiego 30 w Krakowie – rok 2019
  • Tytuł „Budowa Roku” za realizację zespołu budynków mieszkalnych przy ul. J. Kaczary 5, 5a, 5b w Krakowie – rok 2016
  • Tytuł „Budowa Roku” za realizację zespołu budynków mieszkalnych przy ul. Fr. Bohomolca 1,3,5,11 w Krakowie – rok 2014
  • Tytuł „Budowa Roku” za realizację budynku mieszkalnego „Dom Hetmański” przy ul. Chodkiewicza 8 w Krakowie – rok 2009
  • Nagroda II stopnia w konkursie „Budowa Roku” dla budynku mieszkalnego na os. Oświecenia 58 w Krakowie – rok 2015
  • Tytuł „Mister Krakowa” dla zespołu budynków mieszkalnych przy ul. Radzikowskiego 65 w Krakowie – rok 2002