Mieszkania » ul. Piasta Kołodzieja » O inwestycji

Status inwestycji:

Terminy zakończenia robót:

Budynek D – zakończenie robót: grudzień 2017r.

Opis inwestycji:

Budynki wielorodzinne przy ul.  Piasta Kołodzieja.

Projekt autorstwa: PERSPEKTYWA Pracownia projektowa.

 

Budynki wielorodzinne przy ul. Piasta Kołodzieja w Krakowie to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na tanie mieszkania o wysokiej jakości wykonania, w północno-wschodnich rejonach Krakowa.

Realizowane budynki to obiekty ośmiopiętrowe, w których zaprojektowano mieszkania o najbardziej popularnych metrażach. Do wyboru są jednopokojowe kawalerki o pow. 29m2, dwupokojowe mieszkania w metrażach od 34m2 do 44m2, niewielkie trzypokojowe lokale o powierzchni 52m2 i czteropokojowe lokale o powierzchni 64m2. Wszystkie mieszkania mają do dyspozycji komórki lokatorskie zlokalizowane w częściach podziemnych budynków.

Budynki wyposażone będą w dwie, nowoczesne windy osobowe o napędzie elektrycznym firmy Schindler, które zapewnią najwyższy komfort komunikacji również osobom niepełnosprawnym.

Realizowane osiedle wyróżniać się będzie dużymi, zielonymi przestrzeniami między budynkami co niewątpliwie nie jest obecnie standardem przy projektowaniu dużych kwartałów zabudowy.

Szczególną dbałością obdarzyliśmy części wspólne budynków, zlecając ich aranżację i wykończenie profesjonalnym projektantom wnętrz z pracowni a2 forma.

Wygodę parkowania zapewni przestronny parking zewnętrzny.

Inwestycja prowadzona jest w oparciu o rachunek powierniczy otwarty w Banku Spółdzielczym Rzemiosła. W ten sposób zapewniliśmy Państwu bezpieczeństwo wpłacanych na zakup mieszkania środków.

Lokalizacja:

Niewątpliwym atutem lokalizacji jest doskonała komunikacja miejska, zarówno autobusowa jak i tramwajowa z pobliskiej pętli tramwajowej na os. Piastów. W okolicy znajdują się liczne punkty usługowe takie jak supermarkety, gabinety stomatologiczne, apteka i wiele innych.

W sąsiedztwie znajdują się dwa atrakcyjne tereny spacerowo-wypoczynkowe urządzone na historycznych obiektach Twierdzy Kraków jakimi są forty Mistrzejowice i Batowice.

Przedszkole, szkoła podstawowa oraz Liceum Ogólnokształcące na sąsiednim osiedlu dopełniają obrazu tej lokalizacji jako idealnej dla młodych rodzin.