Mieszkania » ul. Fr.Bohomolca /Jancarza » O inwestycji

Status inwestycji:

Budynek gotowy z pozwoleniem na użytkowanie.

Opis inwestycji:

Budynek wielorodzinny przy ul. Fr. Bohomolca/Jancarza
Projekt autorstwa: Architekci Mikołajski & Wiese.

Inwestycja przy ul. Franciszka Bohomolca w Krakowie, to dziesięciopiętrowy budynek mieszkalny, wielorodzinny, w którym mieszkania zaprojektowano z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów – do wyboru dostępne są metraże od 26 aż do 81m2.

Mieszkańcy będą mogli również wypocząć na przestronnych balkonach i tarasach. Bezpieczeństwo zapewnią antywłamaniowe drzwi klasy C, monitoring, a na parterze stolarka okienna z szybami antywłamaniowymi. Aby zapewnić odpowiednią ilość miejsc parkingowych w budynku zaprojektowano kondygnację podziemną z indywidualnymi boksami garażowymi.

Części wspólne budynku, klatki schodowe, korytarze a szczególnie hol wejściowy na parterze zaprojektowali architekci wnętrz z pracowni a2 Forma.

Ponadto budynek wyposażony jest w instalacje TV/Internet/Sat oraz cichobieżne windy OTIS o napędzie elektrycznym.

Lokalizacja:

Sprawny dojazd do centrum ułatwią pętla tramwajowa i autobusowa w Mistrzejowicach, ponadto bezpośrednio przed budynkiem znajduje się przystanek autobusowy.

Zaletą jest również bliskość galerii handlowej Krokus, Multikina, Aquaparku, szkoły, przedszkola oraz kompleksów biurowych: Buma, Capgemini, AlmaTower.

W okolicy planowane są kolejne udogodnienia ułatwiające poruszanie się komunikacją miejską oraz transportem samochodowym, takie jak budowa nowych tras tramwajowych oraz bezkolizyjnych rozwiązań drogowych.

Mieszkańcy naszej inwestycji ucieszą się z nowego, oddanego do użytku placu zabaw i rekreacji „Smoczy Skwer” – przeznaczonego dla wszystkich grup wiekowych