Lokale » Al. 29 Listopada 191 » O inwestycji

Status inwestycji:

Budynek gotowy z pozwoleniem na użytkowanie.

Opis inwestycji:

Budynek mieszkalno-usługowy przy al. 29 Listopada 191.

Projekt autorstwa: Pracownia Projektowa Artis, Stanisław Dudek.

 

Prezentujemy Państwu  inwestycję przy al. 29 Listopada w Krakowie.

W dziesięciopiętrowym budynku do dyspozycji oddane zostały komfortowe mieszkania, a w naszej ofercie pozostały do dyspozycji klientów lokale usługowe zlokalizowane na parterze obiektu. Proponujemy lokale o powierzchniach od 17m2 do 147m2 mogące spełnić niemal każdą funkcję wedle upodobań klienta.

Naszą ofertę sprzedaży lokali poszerzyliśmy o możliwość korzystnego najmu z późniejszą opcją wykupu ( z zaliczeniem części czynszu na poczet ceny zakupu)

Niewątpliwym atutem lokali są ogólnodostępne parkingi, bez wydzielenia miejsc postojowych pod konkretne mieszkania bądź lokale, co daje nieograniczone możliwości zmotoryzowanym klientom.

Lokale oddawane są w stanie deweloperskim niepełnym, bez ścianek działowych i bez rozprowadzonych mediów, co daje szerokie możliwości aranżacyjne lokali i dostosowanie ich do własnych potrzeb bez dodatkowych kosztów związanych z ich przeróbkami.

Budynek cechuje wielka dbałość o wygodę mieszkańców – został on przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja:

Budynek zlokalizowany jest z jednej strony bezpośrednio przy wjazdowej ulicy do Krakowa od strony Warszawy, z drugiej od rozbudowującego się osiedla mieszkaniowego, co pozwala na szeroki zakres prowadzonej działalności zarówno handlowej jak i usługowej.

Ogromną zaletą lokalizacji jest również bliskość komunikacji miejskiej, z dedykowaną linią autobusową wraz z przystankiem zlokalizowanym przy samym budynku.