a2forma

DOM-BUD: Twój zaufany developer nieruchomości w Krakowie
Z nami znajdziesz wymarzone mieszkanie, apartament

Napisz do Nas
 Wyrażam zgodę na przesłania Newslettera

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Niniejszym oświadczam, że zapoznałem/am się z obowiązkiem informacyjnym.

Kontakt


Biuro sprzedaży mieszkań:


Tel.: 12 421 99 38
Tel.: 12 422 80 59


poczta@dom-bud.pl


Godziny otwarcia
biura sprzedaży:


pn – pt 7.30 – 17.00


ul. Salwatorska 14

30-109 Kraków

Obecnie realizujemy kilka inwestycji mieszkaniowych w Krakowie. Każda z nich oferuje inne możliwości i udogodnienia więc mamy pewność, że każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Potrzebujesz nowego mieszkania w Krakowie? Cichego miejsca w spokojnej okolicy? A może mieszkania w centrum miasta? Wszystko to i wiele więcej znajdziesz w naszej ofercie. Mamy zarówno lokale kompaktowe dla singli, jak i większe mieszkania dla rodzin z dziećmi – każdy może u nas wybrać ofertę dostosowaną do swoich potrzeb i oczekiwań. Nowe mieszkania w Krakowie czekają właśnie na Ciebie.

W naszej ofercie znajdziesz doskonałe lokale użytkowe w Krakowie, które świetnie nadadzą się na przykład na sklep, salon kosmetyczny lub biuro. Mamy ofertę dostosowaną do Ciebie i charakteru Twojego biznesu. Wszystkie oferowane przez nas lokale użytkowe posiadają rozbudowaną infrastrukturę i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Lokal nieopodal centrum Krakowa lub lokal z dobrą komunikacją to nie tylko prestiż, ale także wygoda dla Twoich klientów, którzy chętniej będą korzystać z usług Twojej firmy. Dobra lokalizacja to klucz do sukcesu.

Mapa inwestycji

Nasze Nagrody

Sprzedaż nieruchomości, apartamentów, mieszkań – Deweloper DOM-BUD M. Szaflarski Sp. j.

Deweloper DOM-BUD M.Szaflarski Sp. J. to zaufana firma deweloperska oraz przedsiębiorstwo budowlane znane na małopolskim rynku nieruchomości już od 30 lat. Zajmujemy się zarówno kompleksową budową budynków wielorodzinnych, apartamentów na terenie Krakowa, jak i jednorodzinnych na obrzeżach miasta. Wiele lat doświadczenia w branży nieruchomości pozwala nam na kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdą więc Państwo domy, mieszkania i apartamenty na sprzedaż w najwyższym standardzie.

 

W mieście tak dużym jak Kraków, deweloperzy są świadomi, że z ich usług korzysta coraz więcej osób. Rokrocznie do tego uniwersyteckiego miasta przyjeżdża mnóstwo studentów, którzy najpierw wynajmują mieszkania, a następnie decydują się na kupno własnego. Również osoby z okolic Krakowa, które są zmęczone codziennym dojazdem do pracy, w końcu podejmują decyzję o kupnie własnego mieszkania.  Nieustannie znajdują się chętni klienci na mieszkania deweloperskie, choć miasto to słynie również z dużego rynku wtórnego. Obie zainteresowane strony muszą trzymać rękę na pulsie, bez przerwy monitorować rynek mieszkań – Kraków bowiem nieustannie się rozwija. Powstają nowe miejsca, a stare zostają przystosowane do obowiązujących na rynku deweloperskim warunków. Wszystko to sprawia, że zarówno potencjalny klient, jak i deweloper budowlany są zmuszeni do nieustannych negocjacji – płynnie zmieniają się zarówno oferty, jak i oczekiwania obu stron.

 

Jednocześnie krakowskie mieszkania od dewelopera – w przeciwieństwie do tych kupowanych z drugiej ręki – są w pełni wyposażone w najnowsze nowinki techniczne, a klient ma możliwość urządzenia lokum dokładnie pod własne oczekiwania i potrzeby. Nie ma również zagrożenia kupna mieszkania z zameldowanym lokatorem lub obciążonego hipoteką (co niekiedy zdarza się w przypadku kupna mieszkania na rynku wtórnym od nieuczciwego sprzedawcy). Właśnie dlatego mieszkania w Krakowie od dewelopera to pewny wybór – gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia każdego klienta. Oferując nowe mieszkania deweloper zdaje sobie sprawę, że na jego barkach ciąży duża odpowiedzialność.

 

Przed kupnem mieszkania warto zapytać dewelopera o komplet dokumentów: prospekt informacyjny, standard wykończenia, rachunek powierniczy, hipotekę oraz pozwolenie na budowę. Z kolei podczas wyboru mieszkania, krakowskiego dewelopera warto spytać o aktualną ofertę. Mieszkania, Kraków, deweloper, a także gwarancja bezpieczeństwa – te pojęcia zawsze powinny się ze sobą wiązać.