Domy » „Dworskie Wzgórze” – Więckowice » O inwestycji

Status inwestycji:

Domy gotowe, w stanie surowym. Możliwość wybudowania domu na wybranej działce.

Opis inwestycji:

Domy jednorodzinne „Dworskie Wzgórze” w Więckowicach, gm. Zabierzów

Projekt autorstwa: PERSPEKTYWA Pracownia projektowa

  

Osiedle „Dworskie Wzgórze” swoją nazwę zawdzięcza bezpośredniemu sąsiedztwu kompleksu dworskiego z XIX w, w skład którego, oprócz pięknego neogotyckiego dworu wchodzą, zachowane do dzisiaj spichlerz, dawna wozownia oraz mniejsze budynki gospodarcze.

W tym urokliwym i spokojnym miejscu położonym w otulinie parku krajobrazowego oraz sąsiedztwie malowniczych dolinek podkrakowskich, Firma Dom-Bud wybudowała cztery domy jednorodzinne w stanie surowym, otwartym o powierzchni od 139m2 do 209m2, których niewątpliwym atutem są duże i kształtne działki o powierzchniach 12 – 24 arów.

Zrealizowane domy, stanowią zalążek szerokiego przedsięwzięcia, którym jest powstanie pięknego osiedla domów jednorodzinnych w oparciu o gotowe projekty z prawomocnymi pozwoleniami na budowę.

Obecnie w sprzedaży znajdują się dwa gotowe domy w stanie surowym otwartym o powierzchni 209m2 na działkach ponad 12 arów, jak również uzbrojone w media działki budowlane w ramach ogrodzonego terenu przyszłego osiedla.

 

Lokalizacja:

Więckowice to podkrakowska wieś położona w gminie Zabierzów, która od lat zajmuje najwyższe pozycje w rankingach samorządów Rzeczpospolitej, które wyróżniają gminy najlepiej dbające o rozwój i podnoszenie jakości życia swoich mieszkańców, zgodnie z regułami odpowiedzialności i bezpieczeństwa finansowego.

Domy i działki w obrębie osiedla Dworskie Wzgórze to oferta skierowana do wszystkich osób ceniących sobie spokój i wyciszenie od zgiełku miasta, stawiających na obcowanie z przepiękną przyrodą oraz aktywny wypoczynek „na dwóch kółkach” czy w jednej z wielu, zlokalizowanych w okolicach szkółek jeździeckich, polu golfowym bądź też strzelnicy sportowej.

Osiedle znajduje się w odległości kilkunastu km od centrum Krakowa.